Yükleniyor

REKLAM FOTOĞRAFÇISI

Reklam Fotoğrafçısı

 Sezer Tez ile hedef kitlenizin vizyonunu değiştiriyor. Reklam fotoğraf çekimi diğer bütün fotoğraf çekimlerinden daha karmaşık ve komplike bir iştir. Ekipte yer alan herkesin işinde profeyonel olması gerekir. Sezer Tez 6 yıllık tecrübesi ile kreatif kurgulanmış reklam çekimleri yapmaktadır.  fotoğrafçı öncelikle reklam materyalini ve hedef kitlenizi inceleyerek nasıl bir çekim yapılması gerektiğini analliz eder ve fikirlerini sizlere aktarır. Böylece reklam fotoğrafçısı ve kurgu ekibimiz hedef kitleyi doğrudan etkileyecek en doğru seçimi yaparlar.

Profesyonel Reklam fotoğrafçısı arıyorsanız sitemizdeki çekimleri incelemeden karar vermeyin. Sezer Tez reklam fotoğrafçıları ile yapılacak çekimlerdeki ana prensim çekilen fotoğafların gerçekçilik payıdır. Özellikle web sitesi için fotoğraf çekimi yaptıran birçok müşterimiz sitedeki ürünün rengi ve dokusuyla aynı olmayan ürünlerin müşteri tarafında iade edildiğini veya şikayet aldıklarını dile getirmektedir. Sezer Tez ile yapacağınız çekimler işte tam burda devreye girerek hayat kurtarmakta.

İyi bir reklam fotoğrafçısı, fotoğraf kalitesi kadar tasarım bilgisinede sahip olmalıdır. Bir fotoğrafı beyaz fonda çekilen düz bir kare değildir sonuçta.  Fotoğraf stüdyosu reklam fotoğraflarını green box da çekerek dekupaj yapar ve reklam görseline hayat verir. Kadromuzda yer alan reklam fotoğrafçı ve grafiker ekibi ile en tasarlanmış reklam fotoğraflarına sizlerde sahip olabilirsiniz. 11 yıllık sektör tecrübesi olan ajansımız ve reklam fotoğrafçılarımız kaliteli ve iyi kurgulanmış çalışmaları nedeni ile sektörün önde gelen reklam ajansları arasında yer almaktadır.

Neden Reklam Fotoğrafçısı

Emin olunki yaptıracağınız fotoğraf çekimini hangi fotoğrafçıya sorarsanız sorun hepsi yapabileceğini söyler. Bunlara sokak fotoğrafçılarıda dahil. Sezer Tez fotoğaf çekiminin ticaretten çok bir sanat olduğu aynı zamandada emek harcanılarak biyerlere gelindiği fikrindedir. Bir fotoğrafçı hem moda hem reklam fotoğrafçısı olamaz. Muhakkakki birini eksik yapıyordur. Üstelik yukarıdada bahsettiğimiz gibi reklam fotoğraf çekimi sadece makina ve studiodan ibaret değil, aynı zamanda iyi photoshop bilgisi tasarım yeteneği ister. Sonuç itibariyle reklam çekimleri e ticaret sitesi için beyaz fon önünde yapılmış düz bir fotoğraf çekimi değil.

Şartların böyle olduğunu bilen Sezer Tez, reklam, moda, still life, mimari ve ürn çekimlerinin hepsini herbiri kendi dalında profesyonel olan fotoğrafçılara çektirmektedir. Reklam çekimi sırasında eğer bir manken kullanılacaksa moda fotoğarafçımızda çekimi eşlik ederek mankeni yönlendirmektedir. Reklam fotoğrafçıları kadrosu ile müşterilerine en iyi çekmektedir.

E1A2605 REKLAM FOTOĞRAFÇISI