Yükleniyor

KONGRE TOPLANTI FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Kongre Toplantı Fotoğraf Çekimi

Kongre Toplantı Fotoğraf Çekimi Kurumsal ve bireysel gerçekleştirdiğiniz her türlü organizasyonlarınızı ve etkinliklerinizi yıllarca hatırlanması ve uzun yıllar boyunca anılarınızda taze kalmasını sağlamak amacıyla profesyonel fotoğrafçılarımız, kameramanlarımız ve en son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile tüm özel anlarınızı ölümsüz kılmak için size tüm imkanları kurumunuza özel olarak sağlıyoruz.

Tüm firma organizasyonlarınızı, firma yemekleri, düğün organizasyonları, konserler, toplantılar, kongrelerinizi ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğraf ve video hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.İhtiyaçlarınıza göre oluşturacağımız çekim ekibimiz tüm organizasyonun çekimini gerçekleştirdikten sonra görüntüleri istediğiniz özellikte ve formatta sizlere teslim ediyoruz.
Kuruluşların katolog ve buroşür gibi tanıtım materyelleri için ihtiyaç duyulan ürün, hizme veya tesislerin fotoğraf çekimleri profesyonel bir kadro tarafından uygun ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Deneyimli fotoğrafçı kadromuzla bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Bütün kongre ve toplantılarınızda fotoğraf ve video ihtiyacınıza tek elden hepsi bir arada çözüm sunuyoruz. Fotoğraflarınızın düzenlenmesi, videoların montajı vb. her şey dahil çözümler üretiyoruz.

Kongre, konferans, toplantı, davet gibi tüm etkinliklerde fotoğraf çekim hizmetleri, profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir.Şirketinizin düzenlediği kongre, seminer,açılış ve toplantıları rejili kamera sistemiyle kayıt altına alabilir ve eğitim amaçlı olarak personelinize veya müşterilerinize CD/DVD formatında sunabilirsiniz. Kongre, seminer veya toplantılar için verdiğimiz hizmetler arasında rejili kamera kayıt sistemi, video çekimi, kurgu hizmetleri bulunmaktadır.

FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİM HİZMETLERİ

Düğün Öncesi Çekimleri
Düğün Çekimleri
Kurumsal Çekimler
Bireysel Çekimler
Özel Çekimler
Model Çekimleri
Bebek Çekimleri
Doğum Çekimleri
Ürün Çekimleri
Klip Çekimleri
Parti Çekimleri
Doğum Günü Çekimleri
Lansman Çekimleri
Toplantı Organizasyonları
Kongre Organizasyonları
Açık Alan Çekimleri
Açılış ve Etkinlik Çekimleri
Okul Çekimleri
Mezuniyet Çekimleri
Katalog Çekimleri
Gösteri Çekimleri
Sahne Çekimleri
İmaj Çekimleri
Havadan Çekim
Panorama Çekimi
Tüm Organizasyon Fotoğraf ve Video Çekimleri Yapılmaktadır.