Yükleniyor

TAKI KUYUMCU FOTOĞRAF ÇEKİMİ

TAKI KUYUMCU FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Altın, Gümüş, Mücevher, Pırlanta Ürün Fotoğraf Çekimi

Takı Kuyumcu Fotoğraf Çekimi E Ticaret Siteleri Ve Kataloglar İçin Takı Fotoğrafları Çekiyoruz. Takı fotoğrafı çekimleri,  stüdyo ortamında uygun ekipmanların bir araya getilmesiyle gerçekleştirilebilir.. Parlak takı (yüzük,alyans,küpe vs..) modellerinin ışık oyunları kullanılarak daha görkemli bir görünüme bürünmeleri ile birlikte oldukça olumlu sonuçlar alınmaktadır. Altın, gümüş ve çelikten yapılan yüzükler, ürün değerlendirmelerine alınırken bu fotoğrafların incelenmesi ile alınırlar.Takı fotoğrafları nekadar dikkatli çekilirse çekilsin herzaman mutlaka düzeltilmesi gereken birşeyler vardır bunlar genelde imalat kusurları ,rodyum kaplama,renklendirme kusurları ve çiziklerdir.İşte bu yüzden çekim sonrası rötuş ve renklendirme oldukça önemlidir. Alyans,Yüzük,pırlanta, fotoğraflarının çekimleri, müşterilerin yüzükleri tercih etmelerinde kataloglara bakarken etkili olmaktadırlar ve bunun sonucunda ürünün orijinal halini görmeden bile alabilmelerini sağlayabilmektedir. Bunun için yüzük fotoğraf çekimleri ne kadar görkemli olsa da gerçeği yansıtabilmelidir.

SZR01079 TAKI KUYUMCU FOTOĞRAF ÇEKİMİ
TAKI KUYUMCU FOTOĞRAF ÇEKİMİ

DEKUPE-RÖTUŞ

Katalog ve Basılı materyaller için ürünlerin çekimi farklı bir süreçtir. Çekilen fotoğraflar dekupe ve rötuşlarla baskıda ve web’de en iyi şekilde görüntülenecek şekilde düzenlenir. Ürün Fotoğraf çekim sanatı başlı başına uzmanlık gerektirir. Uzmanlığın temeli doğru ifadeli fotoğraf çekimidir. Ürün fotoğrafı emek ve işçiklik gerektirmektedir, her fotoğraf çekildikten sonra arka planlarından temizlenmesi (dekupe) yapılması gerekmekle birlikte renk ayrımına girmektedir. Profesynel teknik ve ekipmanlar ile ürün ve hizmetlerinizin en iyi görüntüye sahip olması için çalışmaktayız.

Medya Gold Ürün fotoğraf çekimi sektöründe yüzlerce başarılı fotoğraf çekimi projesine imza atmıştır. Özellikle çekimi oldukça zor olan altın, gümüş,  titanyum gibi değerli madenlerin fotoğraf çekimi üzerine yoğunlaşmıştır.

Takı Kuyumcu Fotoğraf Çekimi

Mücevher fotoğrafçılığı, altın, gümüş, pırlanta, takı ve diğer kuyumcu ürünleri fotoğraf çekimleri;

Mücevher fotoğrafçılarının konusu olan, değerli taşlar, antika takılar ve tüm mücevher çekimleri;
e-ticaret siteleri ve katalog çekimleri için ayrı özel çekimler;

Dergi ilan tasarımları, post production ve grafik tasarım uygulamaları.

Profesyonel fotoğraf çekimi alanlarından biri de kuyumculuk sektörüne özel olan ve özel ekipmanlar ile fotoğrafçılık becerisi gerektiren altın takı fotoğraf çekimleridir.

Altın takılar fotoğraf çekilirken normalinin çok üstünde dikkat edilmesi gerekir. Özel makro çekimler yapıldığında ve altın takı üzerinde ki küçük her detayı göz alıcı bir biçimde göstermek gerekir. Fotoğrafçılık alanında zor olarak görülen altın takı fotoğraf çekimi işlemini profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimiz ile kusursuz bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Altın takı fotoğraf çekimi hizmeti almayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.